Plzeňská pivnice Cup - Kardašova Řečice

Výsledky PP Cupu 2011

Základní skupina:  „A“                  1) Maxima Doňov

                                                                  2) FC Bunkr
                                                                  3) Old Boys
                                                                  4) Roztrhtrenky
                                                                  5) Radarova sešlost
                                                                  6) Olympik Mělník

 

Sk. A

Maxima

FC Bunkr

Old Boys

Roztrhtrenky

Radarova s.

Mělník

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

Maxima

X

4:2

2:2

6:2

13:0

3:2

27:8

13

1.

FC Bunkr

2:4

X

2:3

3:5

5:1

0:2

12:15

3

5.

Old Boys

2:2

3:2

X

0:2

7:1

1:7

13:14

7

4.

Roztrhtrenky

2:6

5:3

2:0

X

11:0

1:3

21:12

9

3.

Radarova s.

0:12

1:5

1:7

0:11

X

0:17

2:52

0

6.

Mělník

2:3

2:0

7:1

3:1

17:0

X

31:5

12

2.

 

Základní skupina:  „B“                 1) Plzeňská pivnice KŘ

                                                                  2) Beerstar team Pl. Žďár

                                                                  3) 1. FC EJM Brno
                                                                  4) Rozmetadlo Příbraz
                                                                  5) Hakunamatata

 

Sk. B

Plzeňská pivnice

Beerstar

1. FC EJM Brno

Rozmetadlo

Hakunamatata

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

Plzeňská pivnice KŘ

X

 6:0

5:1 

1:2 

1:0 

13:3 

2. 

Beerstar team

0:6 

X

1:1 

1:10 

0:5 

2:22 

5. 

1. FC EJM Brno

 1:5

 1:1

X

0:6 

0:5 

2:17 

4. 

Rozmetadlo

 2:1

10:1 

6:0 

X

 6:0

24:2 

12 

1. 

Hakunamatata

0:1 

5:0 

5:0 

0:6 

X

10:7 

3. 


 

Základní skupiny: A, B

 

 

ČAS (hod)

HŘIŠTĚ č. 1

výsl. č. 1

HŘIŠTĚ č. 2

výsl. č. 2

HŘIŠTĚ č. 3

výsl. č. 3

09.00 - 09.20

1A - 2A

4:2

3A - 4A

0:2

5A – 6A

0:17

09.25 – 09.45

1B – 2B

6:0

3B – 4B

0:6

5B – volno

X

09.50 – 10.10

1A – 3A

2:2

2A – 5A

5:1

4A – 6A

1:3

10.15 – 10.35

4B – volno

X

1B – 3B

5:1

2B – 5B

0:5

10.40 – 11.00

1A – 4A

6:2

2A – 6A

0:2

3A – 5A

7:1

11.05 - 11.25

1B – 4B

1:2

2B – volno

X

3B – 5B

0:5

11.30 – 11.50

1A – 5A

12:0

2A - 4A

3:5

3A – 6A

1:7

11.55 – 12.15

1B – 5B

1:0

2B – 4B

1:10

3B – volno

X

12.20 – 12.40

1A – 6A

3:2

2A – 3A

2:3

4A – 5A

11:0

12.45 – 13.05

1B – volno

X

2B – 3B

1:1

4B – 5B

6:0

 

Čtvrtfinále:

 

HŘIŠTĚ č. 1

výsledek č. 1

Rozmetadlo Příbraz – Old boys

3:1

Maxima Doňov – 1.FC EJM Brno

5:1

 

HŘIŠTĚ č. 2

výsledek č. 2

Olympik Mělník - Hakunamatata

7:1

Plzeňská pivnice KŘ - Roztrhtrenky

4:5 (po penaltách)

 

o 9. místo:

 

ČAS

HŘIŠTĚ č. 3

výsledek č. 3

13.15 – 13.45 hod

FC Bunkr - Beerstar team

5:6

 

o 5. - 8. místo:

 

ČAS

HŘIŠTĚ č. 2

výsledek č. 2

14.25 – 14.55 hod

Old boys - Hakunamatata

0:7

15.00 – 15.30 hod

Plzeňská pivnice KŘ - 1.FC EJM Brno

6:1

 

o 7. místo:

 

ČAS

HŘIŠTĚ č. 2

výsledek

15.40 – 16.10 hod

Old boys - 1.FC EJM Brno

2:3 (1:2) po penaltách

  

o 5. místo:

 

ČAS

HŘIŠTĚ č. 3

výsledek

15.40 – 16.10 hod

Hakunamatata - Plzeňská pivnice KŘ

1:3

 

semifinále:

 

ČAS

HLAVNÍ HŘIŠTĚ

výsledek

14.25 – 14.55 hod

Rozmetadlo Příbraz – Olympik Mělník

0:4

15.00 – 15.30 hod

Maxima Doňov - Roztrhtrenky

1:4


 

o 3. místo:

 

ČAS

HLAVNÍ HŘIŠTĚ

výsledek

15.40 – 16.10 hod

Rozmetadlo Příbraz - Maxima Doňov

2:2 (2:3 po penaltách)

 

Finále:

 

ČAS

HLAVNÍ HŘIŠTĚ

výsledek

16.15 – 16.45 hod

Olympik Mělník - Roztrhtrenky

1:4


 

Celkové umístění


Pořadí TÝM
1. Roztrhtrenky
2. Olympik Mělník
3. Maxima Doňov
4. Rozmetadlo Příbraz
5. Plzeňská pivnice KŘ
6. Hakunamatata
7. 1.FC EJM Brno
8. Old boys
9. Beerstar team
10. FC Bunkr 
11.

Radarova sešlost

 

 

TOPlist