Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Plzeňská pivnice Cup - Kardašova Řečice

Výsledky PP Cupu 2013

 

Základní skupina: „A“

 

1) Olympik Mělník

2) Roztrhtrenky

3) K. Řečice ´B´

4) Nezdolní

5) Tatranky Červená Řečice

6) Jiskra JH 

 

sk. A

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

Olympik

17:0 15 1.

Roztrhtrenky

16:11 11 2.

K. Řečice „B“

14:11 5 4.

Nezdolní 

9:11 4 5.

Tatranky

10:5 10 3.

Jiskra JH

4:32 0 6.

 

 

Základní skupina: „B“

 

1) Plzeňská pivnice KŘ

2) Trepi team

3) Pocemkadeš CF Nová Včelnice

4) FK Bulánci RS střechy

5) Stará garda KŘ

6) HM United

sk. B

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

Plzeňská pivnice

16:5 10 2.

Trepi team

28:4 15 1.

N. Včelnice

11:10 6 4.

FK Bulánci

12:10 9 3.

Stará garda

11:19 5 5.

HM United

2:32 0 6.

 

Základní skupiny: „A“ a „B

ČAS

HŘIŠTĚ č. 1

Výsledky

11.00 - 11.20

Olympik - Roztrhtrenky

6:0

11.25 - 11.45

Stará garda – HM United

6:2

11.50 - 12.10

Roztrhtrenky – Tatranky

0:0

12.15 - 12.35

Plzeňská – N. Včelnice

0:0 (4:5)

12.40 - 13.00

Roztrhtrenky – Jiskra

8:0

13.05 - 13.25

Plzeňská – FK Bulánci

2:0

13.30 - 13.50

Olympik – Tatranky

3:0

13.55 - 14.15

N. Včelnice – HM United

6:0

14.20 - 14.40

Roztrh. – K. Řečice „B“

4:3

14.45 - 15.05

Trepi team – N. Včelnice

5:2

 

 

ČAS

HŘIŠTĚ č. 2

 Výsledky 

HŘIŠTĚ č. 3

 Výsledky 

11.00 - 11.20

K. Řeč. „B“ - Nezdolní

2:2

Tatranky – Jiskra JH

6:1

11.25 - 11.45

Plzeňská – Trepi team

1:4

N. Včelnice – FK Bulánci

1:3

11.50 - 12.10

Nezdolní – Jiskra JH

4:2

Olympik – K. Řečice „B“

2:0

12.15 - 12.35

Trepi t. – Stará garda

5:2

FK Bulánci – HM United

4:0

12.40 - 13.00

Olympik – Nezdolní

1:0

K.Řečice „B“ – Tatranky

0:2

13.05 - 13.25

Trepi t. – HM United

9:0

N. Včelnice –Stará garda

2:2 (1:3)

13.30 - 13.50

Roztrh. - Nezdolní

4:2

K.Řečice „B“– Jiskra JH

9:1

13.55 - 14.15

Plzeňská  – Stará garda

6:1

Trepi team – FK Bulánci

5:1

14.20 - 14.40

Olympik – Jiskra JH

5:0

Nezdolní – Tatranky

1:2

14.45 - 15.05

FK Bulánci – Stará g.

4:2

Plzeňská – HM United

7:0

 

 o 11. místo, 9. místo, 7. místo:

 

 

HŘIŠTĚ č. 3 - 11. místo

Výsledek

Jiskra JH - HM United

3:0

 

HŘIŠTĚ č. 2 - 9. místo

Výsledek

Nezdolní : Stará garda

6:1

 

HŘIŠTĚ č. 3 - 7. místo

Výsledek

Kardašova Ř. B - Včelnice

3:0

 

o 5. místo:

 

ČAS

HŘIŠTĚ č. 3

Výsledek

16:00 – 16:30

Tatranky - Bulánci

2:1

 

Semifinále:

ČAS

HŘIŠTĚ č. 1

Výsledek

16:00 – 16:30

Trepi - Roztrhtrenky

0:2

 

ČAS

HŘIŠTĚ č. 2

Výsledek

16:00 – 16:30

Olympik - Plzeňská p.

2:1

 

o 3. místo

 

ČAS

HŘIŠTĚ č. 1

 VÝSLEDEK 

16:45 – 17:15

Plzeňská pivnice - Trepi team

3:1

 

FINÁLE

ČAS

HLAVNÍ HŘIŠTĚ

 VÝSLEDEK 

17:30 – 18:00

Olympik Mělník - Roztrhtrenky

2:0 (1:0)

 


Konečné pořadí

POŘADÍ TÝM
1. Olympik Mělník
2. Roztrhtrenky
3. Plzeňská pivnice KŘ
4. Trepi team
5. Tatranky Řečice
6. FK Bulánci RS střechy
7. K. Řečice ´B´
8. Nová Včelnice
9. Nezdolní
10. Stará garda KŘ
11. Jiskra JH
12. HM United

 

 

 

 
 
TOPlist