Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Plzeňská pivnice Cup - Kardašova Řečice

Výsledky PP Cupu 2015

 

Zákl. skupina: „A“ 1) Bulánci RS střechy
  2) Roztrhtrenky
  3) Volfířov, a.s.
  4) Vajgar
  5) Legendy
       
Sk. „A“ SKÓRE BODY POŘADÍ
Bulánci RS střechy 11:5 7 2.
Roztrhtrenky 4:8 4 4.
Volfířov, a.s. 18:2 12 1.
Vajgar 7:11 6 3.
Legendy 2:16 0 5.
         
ČAS HŘIŠTĚ č. 1     VÝSLEDEK
11:00 - 11:20 1A - 2A Bulánci Roztrhtrenky 1:1
11:25 - 11:45 3A - 4A Volfířov Vajgar 6:0
11:50 - 12:10 1A - 5A Bulánci Legendy 5:0
12:15 - 12:35 2A - 3A Roztrhtrenky Volfířov 0:4
12:40 - 13:00 4A - 5A Vajgar Legendy 3:0
13:05 - 13:25 1A - 3A Bulánci Volfířov 1:2
13:30 - 13:50 2A - 5A Roztrhtrenky Legendy 2:1
13:55 - 14:15 1A - 4A Bulánci Vajgar 4:2
14:20 - 14:40 3A - 5A Volfířov Legendy 6:1
14:45 - 15:05 2A - 4A Roztrhtrenky Vajgar 1:2

 

Zákl. skupina: „B“ 1) K. Řečice "B"
  2) Srďův ofenzivní tým
  3) Kasalova pila
  4) Týn nad Vltavou
  5) Nezdolní
       
Sk. „B“ SKÓRE BODY POŘADÍ
K. Řečice "B" 4:7 3 4.
Srďův O.T. 5:5 4 3.
Kasalova pila 2:1 5 2.
Týn nad Vltavou 5:3 7 1.
Nezdolní 2:7 1 5.
         
ČAS HŘIŠTĚ č. 2     VÝSLEDEK
11:00 - 11:20 1B - 2B K. Řečice "B" Srďův O.T. 2:3
11:25 - 11:45 3B - 4B Kasalova pila Týn nad Vltavou 0:0
11:50 - 12:10 1B - 5B K. Řečice "B" Nezdolní 1:0
12:15 - 12:35 2B - 3B Srďův O.T. Kasalova pila 1:1
12:40 - 13:00 4B - 5B Týn nad Vltavou Nezdolní 1:0
13:05 - 13:25 1B - 3B K. Řečice "B" Kasalova pila 0:1
13:30 - 13:50 2B - 5B Srďův O.T. Nezdolní 4:1
13:55 - 14:15 1B - 4B K. Řečice "B" Týn nad Vltavou 2:3
14:20 - 14:40 3B - 5B Kasalova pila Nezdolní 1:1
14:45 - 15:05 2B - 4B Srďův O.T. Týn nad Vltavou 1:2

 

Zákl. skupina: „C“ 1) Plzeňská pivnice KŘ
  2) AC Veselí Wagón 
  3) Ptáci
  4) Už asi nikdy
       
Sk. „C“ SKÓRE BODY POŘADÍ
Plzeňská pivnice KŘ 14:2 9 1.
AC Veselí Wagón  1:3 1 3.
Ptáci 3:5 6 2.
Už asi nikdy 2:10 1 4.
         
ČAS HŘIŠTĚ č. 1     VÝSLEDEK
11:00 - 11:25 1C - 2C Plzeňská pivnice KŘ Veselí Wagón 2:1
11:30 - 11:55 3C - 4C Ptáci Už asi nikdy 2:1
12:10 - 12:35 1C - 3C Plzeňská pivnice KŘ Ptáci 4:0
12:40 - 13:05 2C - 4C Veselí Wagón Už asi nikdy 0:0
13:20 - 13:45 1C - 4C Plzeňská pivnice KŘ Už asi nikdy 8:1
13:45 - 14:10 2C - 3C Veselí Wagón Ptáci 0:1
         
14:45 - 15:15 Holky Aneta Team Nikola Team 2:0

 

Čtvrtfinále
ČAS HŘIŠTĚ č. 1      
15:30 - 15:50 1. - 8. Plzeňská pivnice Vajgar  3:0
15:55 - 16:15 2. - 7. Volfířov Srďův ofenzivní tým 5:0
         
ČAS HŘIŠTĚ č. 2      
15:30 - 15:50 4. - 5 . Ptáci Kasalova pila  2:1
15:55 - 16:15 3. - 6.  Týn nad Vltavou Bulánci 2:0
         
ČAS HŘIŠTĚ č. 3      
15:30 - 15:50 o 9. místo AC Veselí Wagón Roztrhtrenky 3:3 (P. 4:3)
15:55 - 16:15 o 11. místo Už asi nikdy K. Řečice B 0:0 (P. 0:1)
         
Semifinále
ČAS HŘIŠTĚ č. 1      
16:25 - 16:45 vítěz 1-8 x 4-5 Plzeňská pivnice Ptáci 4:0
         
ČAS HŘIŠTĚ č. 2      
16:25 - 16:45 vítěz 2-7 x 3-6 Volvířov Týn 1:4
         
ČAS HŘIŠTĚ č. 3      
16:25 - 16:45 o 13. místo Nezdolní Legendy 0:0 (P. 1:2)
         
o 3. místo
ČAS HŘIŠTĚ č. 1      
17:00 - 17:20 poražení semifinále Ptáci Volfířov 0:1
         
Finále
ČAS HLAVNÍ HŘIŠTĚ      
17:30 - 18:00 vítězové semifinále Plzeňská pivnice Týn nad Vltavou 3:1

Celkové pořadí

POŘADÍ TÝM
1. Plzeňská pivnice KŘ
2. Týn nad Vltavou
3. Volfířov
4. Ptáci
5. Kasalova pila
6. Bulánci
7. Srďův ofenzivní tým
8. Vajgar JH
9. AC Veselí Wagón
10. Roztrhtrenky
11. K. Řečice "B"
12. Už asi nikdy
13. Legendy
14. Nezdolní

 

TOPlist