Výsledky PP Cupu 2015
Zákl. skupina: „A“ | 1) Bulánci RS střechy | |||
2) Roztrhtrenky | ||||
3) Volfířov, a.s. | ||||
4) Vajgar | ||||
5) Legendy | ||||
Sk. „A“ | SKÓRE | BODY | POŘADÍ | |
Bulánci RS střechy | 11:5 | 7 | 2. | |
Roztrhtrenky | 4:8 | 4 | 4. | |
Volfířov, a.s. | 18:2 | 12 | 1. | |
Vajgar | 7:11 | 6 | 3. | |
Legendy | 2:16 | 0 | 5. | |
ČAS | HŘIŠTĚ č. 1 | VÝSLEDEK | ||
11:00 - 11:20 | 1A - 2A | Bulánci | Roztrhtrenky | 1:1 |
11:25 - 11:45 | 3A - 4A | Volfířov | Vajgar | 6:0 |
11:50 - 12:10 | 1A - 5A | Bulánci | Legendy | 5:0 |
12:15 - 12:35 | 2A - 3A | Roztrhtrenky | Volfířov | 0:4 |
12:40 - 13:00 | 4A - 5A | Vajgar | Legendy | 3:0 |
13:05 - 13:25 | 1A - 3A | Bulánci | Volfířov | 1:2 |
13:30 - 13:50 | 2A - 5A | Roztrhtrenky | Legendy | 2:1 |
13:55 - 14:15 | 1A - 4A | Bulánci | Vajgar | 4:2 |
14:20 - 14:40 | 3A - 5A | Volfířov | Legendy | 6:1 |
14:45 - 15:05 | 2A - 4A | Roztrhtrenky | Vajgar | 1:2 |
Zákl. skupina: „B“ | 1) K. Řečice "B" | |||
2) Srďův ofenzivní tým | ||||
3) Kasalova pila | ||||
4) Týn nad Vltavou | ||||
5) Nezdolní | ||||
Sk. „B“ | SKÓRE | BODY | POŘADÍ | |
K. Řečice "B" | 4:7 | 3 | 4. | |
Srďův O.T. | 5:5 | 4 | 3. | |
Kasalova pila | 2:1 | 5 | 2. | |
Týn nad Vltavou | 5:3 | 7 | 1. | |
Nezdolní | 2:7 | 1 | 5. | |
ČAS | HŘIŠTĚ č. 2 | VÝSLEDEK | ||
11:00 - 11:20 | 1B - 2B | K. Řečice "B" | Srďův O.T. | 2:3 |
11:25 - 11:45 | 3B - 4B | Kasalova pila | Týn nad Vltavou | 0:0 |
11:50 - 12:10 | 1B - 5B | K. Řečice "B" | Nezdolní | 1:0 |
12:15 - 12:35 | 2B - 3B | Srďův O.T. | Kasalova pila | 1:1 |
12:40 - 13:00 | 4B - 5B | Týn nad Vltavou | Nezdolní | 1:0 |
13:05 - 13:25 | 1B - 3B | K. Řečice "B" | Kasalova pila | 0:1 |
13:30 - 13:50 | 2B - 5B | Srďův O.T. | Nezdolní | 4:1 |
13:55 - 14:15 | 1B - 4B | K. Řečice "B" | Týn nad Vltavou | 2:3 |
14:20 - 14:40 | 3B - 5B | Kasalova pila | Nezdolní | 1:1 |
14:45 - 15:05 | 2B - 4B | Srďův O.T. | Týn nad Vltavou | 1:2 |
Zákl. skupina: „C“ | 1) Plzeňská pivnice KŘ | |||
2) AC Veselí Wagón | ||||
3) Ptáci | ||||
4) Už asi nikdy | ||||
Sk. „C“ | SKÓRE | BODY | POŘADÍ | |
Plzeňská pivnice KŘ | 14:2 | 9 | 1. | |
AC Veselí Wagón | 1:3 | 1 | 3. | |
Ptáci | 3:5 | 6 | 2. | |
Už asi nikdy | 2:10 | 1 | 4. | |
ČAS | HŘIŠTĚ č. 1 | VÝSLEDEK | ||
11:00 - 11:25 | 1C - 2C | Plzeňská pivnice KŘ | Veselí Wagón | 2:1 |
11:30 - 11:55 | 3C - 4C | Ptáci | Už asi nikdy | 2:1 |
12:10 - 12:35 | 1C - 3C | Plzeňská pivnice KŘ | Ptáci | 4:0 |
12:40 - 13:05 | 2C - 4C | Veselí Wagón | Už asi nikdy | 0:0 |
13:20 - 13:45 | 1C - 4C | Plzeňská pivnice KŘ | Už asi nikdy | 8:1 |
13:45 - 14:10 | 2C - 3C | Veselí Wagón | Ptáci | 0:1 |
14:45 - 15:15 | Holky | Aneta Team | Nikola Team | 2:0 |
Čtvrtfinále | ||||
ČAS | HŘIŠTĚ č. 1 | |||
15:30 - 15:50 | 1. - 8. | Plzeňská pivnice | Vajgar | 3:0 |
15:55 - 16:15 | 2. - 7. | Volfířov | Srďův ofenzivní tým | 5:0 |
ČAS | HŘIŠTĚ č. 2 | |||
15:30 - 15:50 | 4. - 5 . | Ptáci | Kasalova pila | 2:1 |
15:55 - 16:15 | 3. - 6. | Týn nad Vltavou | Bulánci | 2:0 |
ČAS | HŘIŠTĚ č. 3 | |||
15:30 - 15:50 | o 9. místo | AC Veselí Wagón | Roztrhtrenky | 3:3 (P. 4:3) |
15:55 - 16:15 | o 11. místo | Už asi nikdy | K. Řečice B | 0:0 (P. 0:1) |
Semifinále | ||||
ČAS | HŘIŠTĚ č. 1 | |||
16:25 - 16:45 | vítěz 1-8 x 4-5 | Plzeňská pivnice | Ptáci | 4:0 |
ČAS | HŘIŠTĚ č. 2 | |||
16:25 - 16:45 | vítěz 2-7 x 3-6 | Volvířov | Týn | 1:4 |
ČAS | HŘIŠTĚ č. 3 | |||
16:25 - 16:45 | o 13. místo | Nezdolní | Legendy | 0:0 (P. 1:2) |
o 3. místo | ||||
ČAS | HŘIŠTĚ č. 1 | |||
17:00 - 17:20 | poražení semifinále | Ptáci | Volfířov | 0:1 |
Finále | ||||
ČAS | HLAVNÍ HŘIŠTĚ | |||
17:30 - 18:00 | vítězové semifinále | Plzeňská pivnice | Týn nad Vltavou | 3:1 |
Celkové pořadí
POŘADÍ | TÝM |
1. | Plzeňská pivnice KŘ |
2. | Týn nad Vltavou |
3. | Volfířov |
4. | Ptáci |
5. | Kasalova pila |
6. | Bulánci |
7. | Srďův ofenzivní tým |
8. | Vajgar JH |
9. | AC Veselí Wagón |
10. | Roztrhtrenky |
11. | K. Řečice "B" |
12. | Už asi nikdy |
13. | Legendy |
14. | Nezdolní |