Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Plzeňská pivnice Cup - Kardašova Řečice

Výsledky PP Cupu 2012

Základní skupina: „A“

1)Roztrhtrenky

2) K. Řečice ´B´

3) FC Ňuňas

4) Nová Ves

5) AC Veselí Wagón

6) Radarova sešlost

sk. A

Roztrhtrenky

K. Ř. ´B´

FC Ňuňas

Nová Ves

AC Wagón

Radar.

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

Roztrhtrenky

x

0 : 1

2 : 1

5 : 0

3 : 1

3 : 0

13 : 3

12

2.

K. Řečice ´B´

1 : 0

x

0 : 1

5 : 0

2 : 1

3 : 0

11 : 2

12

3.

FC Ňuňas

1 : 2

1 : 0

x

5 : 0

6 : 2

8 : 1

21 : 5

12

1.

Nová Ves

0 : 5

0 : 5

0 : 5

x

0 : 5

0 : 5

0 : 25

0

6.

AC Ves. Wagón

1 : 3

1 : 2

2 : 6

5 : 0

x

2 : 1

11 : 12

6

4.

Radarova sešlost

0 : 3

0 : 3

1 : 8

5 : 0

1 : 2

x

7 : 16

3

5.


Základní skupina: „B“

1) Olympik Mělník

2) Plzeňská pivnice KŘ

3) Rychlý Šípy

4) FC Bunkr

5) Nezdolní

6) Beer Stars

sk. B

 Mělník

Plzeňská p.

Rychlý Šípy

FC Bunkr

Nezdolní

Beer Stars

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

Olympik Mělník

x

3 : 2

3 : 0

9 : 1

5 : 1

8 : 1

28 : 5

15

1.

Plzeňská pivnice

2 : 3

x

0 : 0

8 : 3

4 : 1

6 : 0

20 : 7

10

2.

Rychlý Šípy

0 : 3

0 : 0

x

3 : 0

2 : 2

6 : 0

11 : 5

8

3.

FC Bunkr

1 : 9

3 : 8

0 : 3

x

2 : 6

5 : 0

11 : 26

3

5.

Nezdolní

1 : 5

1 : 4

2 : 2

6 : 2

x

2 : 0

12 : 13

7

3.

Beer Stars

1 : 8

0 : 6

0 : 6

0 : 5

0 : 2

x

1 : 27

0

6.

 


Základní skupina: „C“

1) Tornádo Blue

2) FC Brojler Krasovice

3) TJ Hradiště

sk. C

Tornado Blue

FC Brojler Krasovice

TJ Hradiště

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

Tornado Blue

x

2 : 1

2 : 1

4 : 2

6

1.

FC Brojler Krasovice

1 : 2

x

2 : 3

3 : 5

0

3.

TJ Hradiště

1 : 2

3 : 2

x

4 : 4

3

2.

 


11. místo

Beer Stars

o  9. místo,  7. místo, o 5. místo 

ČAS

HŘIŠTĚ č. 1

VÝSL.

HŘIŠTĚ č. 2

VÝSL.

HŘIŠTĚ č. 3

VÝSLEDEK

15.10 - 15.30

Radarova sešlost

FC Bunkr

5 : 0

Veselí Wagón

-

Nezdolní

2 : 2

(PK 0 : 1)

K. Řečice „ B „

Rychlý šípy

2 : 1

Semifinále

ČAS

HŘIŠTĚ č. 1

VÝSLEDEK

HŘIŠTĚ č. 2

VÝSLEDEK

16.00 - 16.20

FC Ňuňas – Plzeňská pivnice

0 : 7

Mělník – Roztrhtrenky

7 : 1

o 3. místo

ČAS

HŘIŠTĚ č. 1

VÝSLEDEK

16.15 - 16.45

FC Ňuňas - Roztrhtrenky

4 : 5

FINÁLE

ČAS

HLAVNÍ HŘIŠTĚ

VÝSLEDEK

17.00 - 17.30

Olympik Mělník – Plzeňská pivnice

1 : 0

 


 

Pořadí

Tým

1.

Olympik Mělník

2.

Plzeňská pivnice KŘ

3.

Roztrhtrenky

4.

FC Ňuňas

5.

K. Řečice „B“

6.

Rychlý šípy

7.

Nezdolní

8.

AC Veselí Wagón

9.

Radarova sešlost

10.

FC Bunkr

11.

Beer Stars

Ženy

Pořadí

Tým

1.

Tornádo Blue

2.

TJ Hradiště

3.

FC Brojler Krasovice

 

TOPlist