Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Plzeňská pivnice Cup - Kardašova Řečice

Výsledky PP Cupu 2017

Zákl. skupina: „A“ 1) Plzeňská Pivnice 4) Mladé Pušky
    2) Bill Team Mělník 5) Nezdolní
    3) Bukvice 6) RA Jihočeši
ČAS KOLA TÝMY VÝSLEDEK
10:00 - 10:15 1A - 6A Plzeňská Pivnice RA Jihočeši 5:0
10:00 - 10:15 2A - 5A Bill Team Mělník Nezdolní 0:0
10:00 - 10:15 3A - 4A Bukvice Mladé Pušky 1:0
11:00 - 11:15 2A - 3A Bill Team Mělník Bukvice 1:0
11:00 - 11:15 4A - 6A Mladé Pušky RA Jihočeši 3:0
11:00 - 11:15 1A - 5A Plzeňská Pivnice Nezdolní 0:0
12:00 - 12:15 4A - 5A Mladé Pušky Nezdolní 0:3
12:00 - 12:15 1A - 2A Plzeňská Pivnice Bill Team Mělník 1:1
12:00 - 12:15 6A - 3A RA Jihočeši Bukvice 0:2
13:00 - 13:15 5A - 3A Nezdolní Bukvice 5:0
13:00 - 13:15 1A - 4A Plzeňská Pivnice Mladé Pušky 3:0
13:00 - 13:15 2A - 6A Bill Team Mělník RA Jihočeši 6:0
14:00 -14:15 1A - 3A Plzeňská Pivnice Bukvice 2:0
14:00 -14:15 5A - 6A Nezdolní RA Jihočeši 6:0
14:00 -14:15 4A - 2A Mladé Pušky Bill Team Mělník 0:5

 

Zákl. skupina: „B“ 1) FK Bulánci RS-Střechy s.r.o. 4) Standova Mrtvice
    2) Roztrhtrenky 5) Pupínci
    3) Wisla Kraków 6) SK Sharks
ČAS KOLA TÝMY VÝSLEDEK
10:20 - 10:35 1B - 6B FK Bulánci RS-Střechy s.r.o. SK Sharks 2:0
10:20 - 10:35 2B - 5B Roztrhtrenky Pupínci 2:0
10:20 - 10:35 3B - 4B Wisla Kraków Standova Mrtvice 1:1
11:20 - 11:35 2B - 3B Roztrhtrenky Wisla Kraków 0:2
11:20 - 11:35 4B - 6B Standova Mrtvice SK Sharks 2:1
11:20 - 11:35 1B - 5B FK Bulánci RS-Střechy s.r.o. Pupínci 1:0
12:20 - 12:35 4B - 5B Standova Mrtvice Pupínci 3:0
12:20 - 12:35 1B - 2B FK Bulánci RS-Střechy s.r.o. Roztrhtrenky 0:0
12:20 - 12:35 6B - 3B SK Sharks Wisla Kraków 0:2
13:20 - 13:35 5B - 3B Pupínci Wisla Kraków 1:5
13:20 - 13:35 1B - 4B FK Bulánci RS-Střechy s.r.o. Standova Mrtvice 1:0
13:20 - 13:35 2B - 6B Roztrhtrenky SK Sharks 4:0
14:20 -14:35 1B - 3B FK Bulánci RS-Střechy s.r.o. Wisla Kraków 4:1
14:20 -14:35 5B - 6B Pupínci SK Sharks 1:0
14:20 -14:35 4B - 2B Standova Mrtvice Roztrhtrenky 1:3

 

Zákl. skupina: „C“ 1) Ptáci 4) AC Veselí Wagón
    2) Kardašova Řečice „B “ 5) Colectiv - Vajgar
    3) Juve 6) Legendy
ČAS KOLA TÝMY VÝSLEDEK
10:40 - 10:55 1C - 6C Ptáci Legendy 1:0
10:40 - 10:55 2C - 5C Kardašova Řečice „B “ Colectiv - Vajgar 1:0
10:40 - 10:55 3C - 4C Juve AC Veselí Wagón 0:0
11:40 - 11:55 2C - 3C Kardašova Řečice „B “ Juve 1:0
11:40 - 11:55 4C - 6C AC Veselí Wagón Legendy 1:0
11:40 - 11:55 1C - 5C Ptáci Colectiv - Vajgar 1:0
12:40 - 12:55 4C - 5C AC Veselí Wagón Colectiv - Vajgar 1:1
12:40 - 12:55 1C - 2C Ptáci Kardašova Řečice „B “ 2:1
12:40 - 12:55 6C - 3C Legendy Juve 0:2
13:40 - 13:55 5C - 3C Colectiv - Vajgar Juve 0:3
13:40 - 13:55 1C - 4C Ptáci AC Veselí Wagón 2:0
13:40 - 13:55 2C - 6C Kardašova Řečice „B “ Legendy 4:0
14:40 -14:55 1C - 3C Ptáci Juve 0:0
14:40 -14:55 5C - 6C Colectiv - Vajgar Legendy 5:0
14:40 -14:55 4C - 2C AC Veselí Wagón Kardašova Řečice „B “ 1:0

 

TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI
POŘADÍ TÝM BODY SKÓRE 
1. FK Bulánci RS-Střechy s.r.o. 13 8:1
2. Ptáci 13 6:1
3. Nezdolní 11 14:0
4. Bill Team Mělník 11 13:1
5. Plzeňská Pivnice 11 11:1
6. Wisla Kraków 10 11:6
7. Roztrhtrenky 10 9:3
8. Kardašova Řečice „B “ 9 7:3
9. Juve 8 5:1
10. AC Veselí Wagón 8 3:3
11. Standova Mrtvice 7 7:6
12. Bukvice 6 3:8
13. Colectiv Vajgar 4 6:6
14. Mladé Pušky 3 3:12
15. Pupínci 3 2:11
16. SK Sharks 0 1:11
17. Legendy 0 0:13
18. RA Jihočeši 0 0:22

Zápasy o umístění 

  TÝMY VÝSLEDEK
o 17. místo Legendy RA Jihočeši 0:3
o 15. místo Pupínci SK Sharks 0:1
o 13. místo Colectiv Vajgar Mladé Pušky 3:0
o 11. místo Standova Mrtvice Bukvice 0:5
o 9. místo Juve AC Veselí Wagón 2:3

Čtvrtfinále

 

  TÝMY VÝSLEDEK
1. - 8. FK Bulánci RS-Střechy s.r.o. K.Řečice „B “ 1:2
4. - 5. Bill Team Mělník Plzeňská Pivnice 2:0
2. - 7. Ptáci Roztrhtrenky 1:0
3. - 6. Nezdolní Wisla Kraków 0:1

Semifinále

HŘIŠTĚ č. 1 TÝMY VÝSLEDEK
vítěz 1-8 x 4-5 K.Řečice „B “ Bill Team Mělník 1:3
HŘIŠTĚ č. 2 TÝMY VÝSLEDEK
vítěz 2-7 x 3-6 Ptáci Wisla Kraków 1:2

Zápas o třetí místo

HLAVNÍ HŘIŠTĚ TÝMY VÝSLEDEK
poražení semifinále K.Řečice „B “ Ptáci 0:1 (P)

Finále 

HLAVNÍ HŘIŠTĚ TÝMY VÝSLEDEK
vítězové semifinále Bill Team Mělník Wisla Kraków 1:3

 

FINÁLNÍ TABULKA
POŘADÍ TÝM
1 Wisla Krákow
2 Bill Team Mělník
3 Ptáci
4 Kardašova Řečice „B “
5 FK Bulánci RS-Střechy s.r.o.
6 Nezdolní
7 Plzeňská Pivnice
8 Roztrhtrenky
9 AC Veselí Wagón
10 Juve
11 Bukvice
12 Standova Mrtvice
13 Colectiv Vajgar
14 Mladé Pušky
15 SK Sharks
16 Pupínci
17 RA Jihočeši
18 Legendy

 

TOPlist