Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Plzeňská pivnice Cup - Kardašova Řečice

Výsledky PP Cupu 2014

Zákl. skupina: „A“ 1) Plzeňská pivnice KŘ
  2) Východní Německo
  3) Nezdolní
  4) Veselí Wagón
  5) Týn nad Vltavou
       
Sk. „A“ SKÓRE BODY POŘADÍ
Plzeňská pivnice 2:4 4 4.
V. Německo 2:1 6 2.
Nezdolní 2:5 2 5.
Veselí Wagón 5:0 10 1.
Týn nad Vltavou 3:4 4 3.
         
ČAS HŘIŠTĚ č. 1     VÝSLEDEK
11:00 - 11:20 1A - 2A Plzeňská p. V. Německo 0:0
11:25 - 11:45 3A - 4A Nezdolní Veselí Wagón 0:2
11:50 - 12:10 1A - 5A Plzeňská p. Týn n. Vlt 1:2
12:15 - 12:35 2A - 3A V. Německo Nezdolní 1:1
12:40 - 13:00 4A - 5A Veselí Wagón Týn n. Vlt 1:0
13:05 - 13:25 1A - 3A Plzeňská p. Nezdolní 1:0
13:30 - 13:50 2A - 5A V. Německo Týn n. Vlt 1:0
13:55 - 14:15 1A - 4A Plzeňská p. Veselí Wagón 0:2
14:20 - 14:40 3A - 5A Nezdolní Týn n. Vlt 1:1
14:45 - 15:05 2A - 4A V. Německo Veselí Wagón 0:0

 

Zákl. skupina: „B“ 1) Slavoj
  2) Srďův ofenzivní tým
  3) Hakunamatata
  4) Stará garda
  5) Deštná
       
Sk. „B“ SKÓRE BODY POŘADÍ
Slavoj 12:5 9 1.
Srďův O.T. 8:9 9 2.
Hakunamatata 3:4 3 4.
Stará garda 4:12 0 5.
Deštná 6:3 9 3.
         
ČAS HŘIŠTĚ č. 2     VÝSLEDEK
11:00 - 11:20 1B - 2B Slavoj Srďův O.T. 5:1
11:25 - 11:45 3B - 4B Hakunamatata Stará garda 2:0
11:50 - 12:10 1B - 5B Slavoj Deštná 1:2
12:15 - 12:35 2B - 3B Srďův O.T. Hakunamatata 1:0
12:40 - 13:00 4B - 5B Stará garda Deštná 0:2
13:05 - 13:25 1B - 3B Slavoj Hakunamatata 2:1
13:30 - 13:50 2B - 5B Srďův O.T. Deštná 2:1
13:55 - 14:15 1B - 4B Slavoj Stará garda 4:1
14:20 - 14:40 3B - 5B Hakunamatata Deštná 0:1
14:45 - 15:05 2B - 4B Srďův O.T. Stará garda 4:3

 

Zákl. skupina: „C“ 1) Roztrhtrenky
  2) Vajgar
  3) K. Řečice "B
  4) Teď nebo nikdy
  5) Bulánci
       
Sk. „C“ SKÓRE BODY POŘADÍ
Roztrhtrenky 7:2 12 1.
Vajgar 2:12 3 4.
K. Řečice "B 14:6 6 3.
Teď nebo nikdy 1:12 0 5.
Bulánci 12:4 9 2.
         
ČAS HŘIŠTĚ č. 1     VÝSLEDEK
11:00 - 11:20 1C - 2C Roztrhtrenky Vajgar 2:1
11:25 - 11:45 3C - 4C K. Řečice "B Teď nebo nikdy 8:1
11:50 - 12:10 1C - 5C Roztrhtrenky Bulánci 2:0
12:15 - 12:35 2C - 3C Vajgar K. Řečice "B 0:3
12:40 - 13:00 4C - 5C Teď nebo nikdy Bulánci 0:2
13:05 - 13:25 1C - 3C Roztrhtrenky K. Řečice "B 2:1
13:30 - 13:50 2C - 5C Vajgar Bulánci 0:7
13:55 - 14:15 1C - 4C Roztrhtrenky Teď nebo nikdy 1:0
14:20 - 14:40 3C - 5C K. Řečice "B Bulánci 2:3
14:45 - 15:05 2C - 4C Vajgar Teď nebo nikdy 1:0

 

Čtvrtfinále
ČAS HŘIŠTĚ č. 1      
15:30 - 15:50 1. - 8. Roztrhtrenky V. Německo 3:1
15:55 - 16:15 2. - 7. Wagón K. Řečice "B" 1:2
         
ČAS HŘIŠTĚ č. 2      
15:30 - 15:50 4. - 5 . Bulánci Srďův O.T. 4:0
15:55 - 16:15 3. - 6. Slavoj Deštná 1:0
         
ČAS HŘIŠTĚ č. 3      
15:30 - 15:50 o 9. místo Týn Plzeňská p. 4:1
15:55 - 16:15 o 11. místo Hakunamatata Vajgar 2:3
         
Semifinále
         
ČAS HŘIŠTĚ č. 1      
16:25 - 16:45 vítěz 1-8 x 4-5 Roztrhtrenky Bulánci 0:1
         
ČAS HŘIŠTĚ č. 2      
16:25 - 16:45 vítěz 2-7 x 3-6 K. Řečice "B" Slavoj 2:1
         
ČAS HŘIŠTĚ č. 3      
16:25 - 16:45 o 13. místo Nezdolní Stará garda kon. 3:0
         
Dívčí zápas
ČAS HŘIŠTĚ č.       
16:45 - 17:15 DÍVČÍ ZÁPAS JaneStars Team  Alkatras 4:0
         
o 3. místo
ČAS HŘIŠTĚ č. 1      
17:00 - 17:20 poražení semifinále Roztrhtrenky Slavoj 2:3
         
Finále
ČAS HLAVNÍ HŘIŠTĚ      
17:30 - 18:00 vítězové semifinále Bulánci K. Řečice "B" 3:1

Konečné pořadní 

 POŘADÍ  TÝM
1. Bulánci RS střechy
2. K. Řečice "B"
3. Slavoj
4. Roztrhtrenky
5. Veselí Wagón
6. Srďův ofenzivní tým
7. Deštná
8. Východní Německo
9. Týn nad Vltavou
10. Plzeňská pivnice KŘ
11. Vajgar
12. Hakunamatata
13. Nezdolní
14. Stará garda KŘ
15. Teď nebo nikdy

 

TOPlist