Plzeňská pivnice Cup - Kardašova Řečice

Výsledky PP Cupu 2016

Zákl. skupina: „A“ 1)     VÝSLEDKY TABULKY A - DOPLNIT! 
  2) 
  3) 
  4) 
  5) 
       
Sk. „A“ SKÓRE BODY POŘADÍ
       
       
       
       
       
         
ČAS HŘIŠTĚ č. 1     VÝSLEDEK
11:00 - 11:20 1A - 2A      
11:25 - 11:45 3A - 4A      
11:50 - 12:10 1A - 5A      
12:15 - 12:35 2A - 3A      
12:40 - 13:00 4A - 5A      
13:05 - 13:25 1A - 3A      
13:30 - 13:50 2A - 5A      
13:55 - 14:15 1A - 4A      
14:20 - 14:40 3A - 5A      
14:45 - 15:05 2A - 4A      

 

Zákl. skupina: „B“ 1) FK Volfířov
  2) Nezdolní
  3) K. Řečice "B"
  4) Legendy
  5) Roztrhtrenky
       
Sk. „B“ SKÓRE BODY POŘADÍ
FK Volfířov 13:1 12 1.
Nezdolní 2:8 3 4.
K. Řečice "B" 4:4 6 3.
Legendy 1:12 0 5.
Roztrhtrenky 10:5 9 2.
         
ČAS HŘIŠTĚ č. 2     VÝSLEDEK
11:00 - 11:20 1B - 2B FK Volfířov Nezdolní 4:0
11:25 - 11:45 3B - 4B K. Řečice "B" Legendy 2:0
11:50 - 12:10 1B - 5B FK Volfířov Roztrhtrenky 3:1
12:15 - 12:35 2B - 3B K. Řečice "B" Nezdolní 1:0
12:40 - 13:00 4B - 5B Roztrhtrenky Legendy 3:1
13:05 - 13:25 1B - 3B FK Volfířov K. Řečice "B" 1:0
13:30 - 13:50 2B - 5B Roztrhtrenky Nezdolní 3:0
13:55 - 14:15 1B - 4B FK Volfířov Legendy 5:0
14:20 - 14:40 3B - 5B Roztrhtrenky K. Řečice "B" 3:1
14:45 - 15:05 2B - 4B Nezdolní Legendy 2:0

 

Zákl. skupina: „C“ 1) Týn nad Vltavou
  2) Colectiv & Fil & Vajgar
  3) FC Smršť
  4) FK Bulánci RS střechy s.r.o
  5) FC Mastítka
       
Sk. „C“ SKÓRE BODY POŘADÍ
Týn nad Vltavou 12:4 9 2.
Colectiv & F & V 8:10 3 4.
FC Smršť 9:6 10 1.
Bulánci 14:11 6 3.
FC Mastítka 4:16 1 5.
         
ČAS HŘIŠTĚ č. 3     VÝSLEDEK
11:00 - 11:20 1C - 2C Týn nad Vltavou Colectiv & F & V 2:0
11:25 - 11:45 3C - 4C Bulánci FC Smršť 2:3
11:50 - 12:10 1C - 5C Týn nad Vltavou FC Mastítka 3:0
12:15 - 12:35 2C - 3C FC Smršť Colectiv & F & V 2:1
12:40 - 13:00 4C - 5C Bulánci FC Mastítka 6:0
13:05 - 13:25 1C - 3C Týn nad Vltavou FC Smršť 1:2
13:30 - 13:50 2C - 5C Colectiv & F & V FC Mastítka 5:2
13:55 - 14:15 1C - 4C Týn nad Vltavou Bulánci 6:2
14:20 - 14:40 3C - 5C FC Smršť FC Mastítka 2:2
14:45 - 15:05 2C - 4C Bulánci Colectiv & F & V 4:2

 

Čtvrtfinále
ČAS HŘIŠTĚ č. 1      
15:30 - 15:50 1. - 8. Plzeňská pivnice Bulánci 1:1 (P. 2:0)
15:55 - 16:15 3. - 6. Smršť Roztrhtrenky 0:0 (P. 0:1)
         
ČAS HŘIŠTĚ č. 2      
15:30 - 15:50 4. - 5 . Ptáci Týn nad Vltavou 1:0
15:55 - 16:15 2. - 7. Volfířov Inter 6:4
         
ČAS HŘIŠTĚ č. 3      
15:30 - 15:50 o 9. místo K. Řečice "B" Colectiv 2:2 (P. 0:2)
15:55 - 16:15 o 11. místo AC Buk Nezdolní 2:1
         
Semifinále
         
ČAS HŘIŠTĚ č. 1      
16:20 - 16:40 vítěz 1-8 x 4-5 Plzeňská pivnice Ptáci 1:2
         
ČAS HŘIŠTĚ č. 2      
16:30 - 16:50 vítěz 2-7 x 3-6 Volfířov Roztrhtrenky 1:0
         
ČAS HŘIŠTĚ č. 3      
16:25 - 16:45 o 13. místo Mastítka Shark´s 1:0
         
o 3. místo
ČAS HŘIŠTĚ č. 1      
17:00 - 17:20 poražení semifinále Plzeňská pivnice Roztrhtrenky 0:1
         
Finále
ČAS HLAVNÍ HŘIŠTĚ      
17:30 - 18:00 vítězové semifinále Ptáci Volfířov 0:1

Konečné pořadní 

 POŘADÍ  TÝM
1. FK Volfířov
2. Ptáci
3. Roztrhtrenky
4. Plzeňská pivnice KŘ
5. FC Smršť
6. Týn nad Vltavou
7. Inter
8. FK Bulánci RS střechy s.r.o.
9. Colectiv & Fil & Vajgar
10. K. Řečice "B"
11. AC Buk
12. Nezdolní
13. FC Mastítka
14. SK Sharks
15. Legendy

 

TOPlist